Biz Kimiz?

NDN DANIŞMA MERKEZİ, Özgül Öğrenme Güçlüğü (Disleksi, Diskalkuli, Disgrafi), Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Otizm ve diğer Nörogelişimsel Bozukluklar; Kaygı Bozukluğu, Panik Bozukluk, Depresyon yaşayan farklı yaş gruplarında ki  bireylere yönelik terapi, gelişim, rehberlik ve danışmanlık desteği sağlamak amacıyla fiziksel ortamını, materyalleriyle birlikte belli bir çalışma alanı üzerine özelleşmesi ve interdisipliner bir çalışan uzman kadrosuyla bu yönde yapılandırılmış bir merkezdir.
Özgül Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Otizm ile ilgili konularda hem Ergoterapi hem de Psikolojik Desteği bir araya getiren uzmanlarımız ile çocuk ve bireylerdeki doğru ve en iyi gelişimi hedeflemekteyiz.
NEDEN NDN DANIŞMANLIK MERKEZİ?
NDN DANIŞMANLIK MERKEZİ ANTALYA’DA BİR İLK OLARAK ERGOTERAPİYİ BÜNYESİNE KATARAK, ERGOTERAPİ VE PSİKOLOJİK DESTEĞİ BİR ARAYA GETİRMİŞTİR.
NDN DANIŞMANLIK MERKEZİ ÇOCUĞUNUZUN  şu an ki oyun, okul ve günlük yaşam aktiviteleri hakkındaki becerilerini değerlendirir ve onları yaş gruplarına göre gelişimsel olarak uygun olanlarla karşılaştırır ve çocuğun güçlü yanlarını da kullanarak problem alanlarına yönelik tedavi programını uygular.

NDN DANIŞMANLIK MERKEZİ SÜREÇ İÇERİSİNDEKİ ÇOCUKLARIN PSİKOLOJİK SORUNLARI İLE YAKINDAN İLGİLENİR.

NDN DANIŞMANLIK MERKEZİ DÜZENLİ OLARAK AİLE TOPLANTILARI İLE SÜREÇ BOYUNCA AİLELERİ BİLGİLENDİRİR VE O SÜRECE DAHİL ETMEYE ÇALIŞIR.

NDN DANIŞMANLIK MERKEZİ SADECE ÇOCUĞU YA DA  SADECE AİLEYİ DEĞİL HER İKİSİNİ DE SÜRECE DAHİL EDER.

NDN DANIŞMANLIK MERKEZİ SADECE ÇOCUK VE BİREY  İLE TERAPİ SIRASINDA DEĞİL ONUN TÜM GÜNLÜK YAŞAM AKTİVİTELERİNDE DESTEKLEMEYİ AMAÇLAR

Yorumlar
"Çocuğumun belli bir problemi yoktu ama Çocuğum dışarıda ve evde yürürken sürekli takılıp düşüyordu. Acaba ne yapabilirim diye düşünürken Ergoterapi ile tanıştım. Değerlendirmeler sonunda terapi programına alındık.Şu an çocuğumun takılıp düşmeleri azaldı.Halen terapi programımıza devam ediyoruz."
Yorum Yaz
Tanıtım videolarımız