Makaleler

18.06.2021 NDNMUTLULUK yaz kampı
Çocuklarımızın yaz dönemini neşe ve mutlulukla doldururken, aynı zamanda duyusal ve duygusal gelişimlerinde fark yaratabilmek amacıyla NDNMUTLULUK yaz kampı çalışmalarını başlattık.

28.08.2018 Emeklemek önemli midir?
Emeklemek, bebeğin derinlik ve görsel-uzaysal algısını geliştirir...

28.08.2018 Hürriyet.com.tr’nin haberinden..
Hürriyet.com.tr’nin haberinden. Ergoterapi ile dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunun altında yatan sebepler bütüncül bir yaklaşım ile değerlendirilip tedavi programı oluşturuluyor.

28.08.2018 Erken Müdahale
Erken Müdahale Nedir?

28.08.2018 “Tummy Time” nedir?
Bugün gelin annelerin merak ettiği bir konuyu konuşalım. “Tummy Time” nedir? Gördüğümüz kadarıyla annelerimiz bu konuyu merak ediyor.

28.08.2018 Çağımızın sorunlarından biri olan uykusuzluk..
Çağımızın sorunlarından biri olan uykusuzluk..
İnsomnia, genel anlamıyla bir çeşit uyku bozukluğu, uyuyamama sorunudur...

30.05.2018 Yürüteç kullanılmalı mıyım?
Annelerin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor ‘’Yürüteç kullanmalı mıyım?’’ sorusu...
Gelin birlikte inceleyelim!


Yorumlar
"Başarılı bir iş adamı olmama rağmen zamanla mutsuz yalnız kalmaya başladım çünkü hayatımın hiçbir noktasında öfkemi kontrol altında tutamıyordum. Bu nedenle birlikte çalıştığım kişilerden tutun ailem bile artık çok rahatsızdı bu durumdan ve bende neurofeedbackle geçte olsa tanıştım. Hayatımı yeniden yön vermeye başladım çünkü artık daha sakin huzurlu ve etrafımdaki insanları kırmadan günü bitirebiliyorum bu benşm için kesinlikle hayatıumın dönüm noktası diyebilirşm o yüzden neurofeedback e çok şey borçluyum."
Yorum Yaz
Tanıtım videolarımız